Feedek
Megosztás
Címkefelhő

Az alsós atlétikaverseny eredményei

Az atlétika verseny eredményei:

I. korcsoport lány - csapatban II. helyezés

egyéni összetettben Mészáros Hanna II. helyezés

Csapattagok: Mészáros Hanna 3.b

Fajger Nóra 3.b

Ősz Eleonóra 3.b

Niziolek Noémi 3. a

Szabó Aros Katinka 2.c

Váradi Kata 2.b

I. korcsoport fiú- csapatban II. helyezés

Csapattagok: Valkusz Márk 3.d

Lábár Kristóf 3.a

Bártfai Tamás 2.c

Litz Péter 2.c

Nagy Bence  2.c

Csépes Máté 2.a

II. korcsoport lány-csapatban II. helyezés

egyéni összetettben Pallai Nikolett II. helyezés

Csapattagok: Pallai Nikolett 5.c

Petrohán Zsófia 5.b

Tillman Emma 5.b

Csákay Boglárka 3.d

Makai Boglárka 4.c

II. korcsoport fiú- csapatban I. helyezés

egyéni összetettben Szelényi Márk I. helyezés

Szvétek Máté II. helyezés

Kónya Martin IV. helyezés

Csapattagok: Szelényi Márk  5.b

Szvétek Máté 4.b

Kónya Martin  3.a

Bártfai Botond 4.c

Farkas Áron 5.d

Oláh Márton 3.b

Gratulálunk!

Humán munkaközösség hírei(2018)

Kerületi rajzpályázat (PIK) Arany János versillusztrációk:

Szeles Izabella 8. a I. helyezett,  Gurmai Míra 5. c III. helyezett

Kerületi népdaléneklés:

Felkészítő: Szécsi Attila

Arany minősítést nyert szóló kis – énekegyüttes: Kárpáti Viktória Anna, Fajger Lili Dorka, Győrfi Ádám, Storczer Patrik, Hegyi Domonkos, Korkut Hejar, Gulyás Katalin, Francisco Lucas Laura, Fodor Jázmin Kamilla

Ezüst minősítést nyert népdaléneklő kategóriában: Stadler Kincső, Kun Dorottya Sára, Kovács Hanna

 

Kerületi történelemverseny: Ókori Kelet

Felkészítő: Magyar Márta intézményvezető, történelemtanár

4. helyezést ért el: Varga Dániel, Marosi Tamás, Stróbli Benjámin, Koncsik Zsolt 5. b csapata

 

Kerületi Simonyi helyesírási verseny:

3. helyezett Bognár Anna Virág 5. d         felkészítő: Kormos Szilvia

2. helyezett Dévényi Róbert 8. a               felkészítő: Kiss Éva Mária

 

Kerületi Kazinczy szépkiejtési verseny:

II. helyezett Bartus Mercédesz 8. b          felkészítő: dr. Lesznyákné H. Zsuzsanna

III. helyezett Kétszery Boglárka  7. d        felkészítő: Kormos Szilvia

 

„HAZAFIAS KÖLTÉSZET A MAGYAR IRODALOMBAN” CÍMŰ KÁRPÁT-MEDENCEI SZAVALÓVERSENY:

II. helyezett Szabó Bálint  6. d                    felkészítő: Körtvélyes Istvánné

Kerületi versenyek és pályázatok:

A Budapest Főváros XVIII. Kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata és a Kondor Béla Közösségi Ház és Intézményei által meghirdetett „Gyermekszemmel” – 2018 Sport és játék télen-nyáron Lőrincen és Imrén kerületi rajzversenyen:

Gurmai Míra                   különdíj (naptár VII. hónap)

Kiállításra kerül még: Antal Szimonetta 6.d, Baráth Réka Viktória 7.c Bognár Anna Virág 5.c, Francisco Lucas Laura 5.e, Kárpáti Viktória 5.e, Kovács Nóra 6.d, Molnár Tamara 5.a, Székely Laura 5.d alkotása.

 

Folyamatban:

Történelem:      Szent László 6. évfolyam

Sport

Sport havi eredmények

(03.01.-04.12.)

 

Röplabda lány 3. korcsoport: 3.helyezés

Katona Vivien

Farkas Noémi

Barta Erika

Kenyeres Léna

Kovács Nóra

Kollarik Flóra

Röplabda fiú 3. korcsoport: 3.helyezés

Molnár Bence

Jeli Kornél

Tompos Tamás

Mátéfi Ákos

Kézilabda fiú 3. korcsoport: 1.helyezés

Pallai Norbert

Kacsó Botond

Dévényi Milán

Kiss Barnabás

Kóródi Kristóf

Gonda Gergő

Balogh Marcell

Varga Márk

Csákai Benedek

Koncsik Zsolt

 

Kézilabda Fiú 3. korcsoport: 3. helyezés

Röplabda Lány 3. korcsoport: 3. helyezés

Röplabda Fiú 3. korcsoport: 3. helyezés

 

Magasugrás:

Vrabecz Anna  1. helyezés

Sámóczi Milán  2. helyezés

Orbán Máté     3. helyezés

Orbán Máté egy új Kandós csúcsot állított fel a 160

cm-es ugrásával.

 

Teleki kupa (03.22.)

 

Kandó Téri Ált. Isk.   1. helyezés

Kastélydombi Ált. Isk.   2. helyezés

Gulner Gyula Ált. Isk.   3. helyezés

 

Budapesti Mezei Futóverseny (03.27.)

 

Lány 3. korcsoport:

Szabó Viktória

2. helyezés

Vrabecz Anna

2. helyezés

Kenyeres Léna

2. helyezés

Jámbor Orsolya

2. helyezés

Rozsnyai Nóra

2. helyezés

Teleki Kupa, Országos Mezei Futóverseny

 

Teleki Kupa Április 12. 2. korcsoport 3.-4. osztály:

Szentlőrinc Katolikus Általános Iskola

  1. helyezés

Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium

  1. helyezés

Kandó Téri Általános Iskola „ a csapat”

  1. helyezés

 

Országos Mezei Futóverseny Április 17:

Vrabecz Anna

15. helyezés

Szabó Viktória

15. helyezés

Rozsnyai Nóra

15. helyezés

Jámbor Orsolya

15. helyezés

Kenyeres Léna

15. helyezés

 

Köszöntünk mindenkit!

Köszöntünk mindenkit a Kandó Sikereken. Hamarosan jön a havi sportsikercikk.

Üdvözlettel

A Kandó News új csapata